„Stumbras B“ patyrė dramatišką pirmąją sezono nesėkmę


2017 m. gegužės 23 d.

Kauno „Stumbro B“ futbolininkai antradienį namuose žaidė nukeltas LFF Pirmos lygos pirmojo turo rungtynes su sostinės „Vyčiu“ ir patyrė pirmąją sezono nesėkmę – 0:1. Vienintelis įvartis buvo praleistas paskutinę dvikovos sekundę.

Šį kartą ekipos treneriui Joao Martinsui teko verstis su kiek kuklesniais resursais, kadangi jau trečiadienį svarbus A lygos mūšis su Klaipėdos „Atlantu“ laukia pagrindinės „Stumbro“ komandos.

Startinėje „Stumbro B“ sudėtyje pirmą kartą šiame sezone žaidė Giedrius Klevinskas ir Denisas Nyarko.

Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai dominavo aikštėje, spaudė savo varžovus ir kontroliavo žaidimą. Varžovai atrodė pasimetę ir dažnai prarasdavo kamuolius savo aikštės pusėje.

Iki pertraukos „Stumbras B“ turėjo net keletą tobulų progų įvarčiui pasiekti. Visų pirma Marius Papšys suklaidino keletą varžovų, įsiveržė į baudos aikštelę ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Deja, šioje situacijoje prieš atsidurdamas vartuose kamuolys atsimušė į vieną komandos draugų ir taip buvo užfiksuota nuošalė bei įvartis neįskaitytas.

Dar geresnį šansą iššvaistė Aldas Korsakas, kuris baudos aikštelėje po kelių gerų perdavimų gavo kamuolį būdamas visiškai vienas prieš vartus, tačiau kiek uždelsė su smūgiu ir kamuolį paskutinę akimirką blokavo pasiaukojamai sužaidęs „Vyčio“ gynėjas.

Varžovai pirmajame kėlinyje rimtesnių progų pasižymėti neturėjo ir ilsėtis komandos išėjo esant lygiam rezultatui 0:0.

Po pertraukos „Stumbras B“ iš karto atliko tris keitimus, o tai stipriai įtakojo žaidimą. Kauniečiai prarado iniciatyvą, o pats futbolas tapo gana chaotiškas. Ypatingai pirmenybių lyderiams trūko ramybės aikštės viduryje.

Net ir nepaisant to, antrajame kėlinyje šeimininkai turėjo bent tris puikias progas įvarčiui pasiekti, vis tik kamuolys tarsi užkeiktas neatsidurdavo vartuose. Bene geriausius šansus iššvaistė labai aktyviai rungtyniavęs Kgaogelo Sekgota.

Dvikovos pabaigoje už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo pašalintas patyręs Giedrius Klevinskas, o be jo likusi komanda grubiai suklydo paskutinę pridėto laiko minutę, kai už tai skaudžiai nubaudė iš baudos aikštelės pasižymėjęs Mykolas Krasnovskis – 0:1.

Nepaisant šios nesėkmės „Stumbras B“ ir toliau išsaugojo vienvaldžio lygos lyderio pozicijas.

Paskutinės rungtynės
2017-05-23
LFF I lyga
FC Stumbras B

0 : 1

FK Vilniaus Vytis
FC Stumbras B
FK Vilniaus Vytis
0
Įvarčiai
1
1
Geltonos kortelės
3
1
Raudonos kortelės
0