„Stumbras B“ svečiuose neatsilaikė prieš „Bangą“


2017 m. birželio 22 d.

LFF Pirmos lygos 13-ojo turo rungtynėse Kauno „Stumbro B“ futbolininkai beveik 500 žiūrovų akivaizdoje Gargžduose susitiko su vietos „Banga“ ir pralaimėjo rezultatu 0:1.

Nuo pat rungtynių pradžios gargždiškiai buvo aktyvesni ir jau penktąją minutę svečių vartus nuo įvarčio teko gelbėti Matui Daškui. Deja, 13-ąją minutę galimybių padėti neturėjo net ir jis – po standartinės padėties vienas prieš vartus atsidūrė Edvinas Bračkus, kuris galva neklydo – 0:1…

„Stumbras B“ po šios situacijos pabandė perimti iniciatyvą, kiek palaikyti kamuolį, tačiau komandai sunkiai sekėsi su išėjimu į ataką, kur „Banga“ disciplinuotai gynėsi. Maža to, varžovai itin aštriai išeidavo į greitas atakas ir taip pridarydavo daug bėdų.

Kėlinio pabaigoje Joao Martinso auklėtiniai tiesa galėjo išlyginti rezultatą, tačiau puikų smūgį iš eigos vienu lietimu atlikusiam Donatui Konikui pritrūko centimetrų.

Antrasis kėlinys prabėgo panašiai – „Stumbras B“ stengėsi žūtbūt išlyginti rezultatą, tačiau „Bangos“ greiti išpuoliai buvo pavojingesni ir ne kartą puikią reakciją pademonstravo M. Daškus.

Susitikimo pabaigoje už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas po keitimo pasirodęs Sofoniyas Mekuanent Asres, o likus dešimtyje šansų išsigelbėti praktiškai neliko.

Galutinis rezultatas – 0:1, o tai reiškia, jog „Stumbras B“ turnyro lentelėje krenta į penktąją poziciją.

Paskutinės rungtynės
2017-06-21
LFF I lyga
FK Banga

1 : 0

FC Stumbras B
FK Banga
FC Stumbras B
1
Įvarčiai
0
2
Geltonos kortelės
2
0
Raudonos kortelės
1