„Stumbras“ parodė charakterį ir nenusileido vicečempionams


2017 m. balandžio 29 d.

Kauno „Stumbro“ futbolininkai A lygos 9-ojo turo rungtynėse su šalies vicečempionais „Trakais“ pademonstravo charakterį ir praleidę už labai abejotiną pražangą skirtą 11 metrų baudinį nepalūžo, atsitiesė ir išlygino rezultatą – 1:1 (0:1). Pirmąjį įvartį šiemet įmušė Marius Papšys.

Riteriai lieka ketvirtoje vietoje, tuo tarpu dar vieną tašką į savo sąskaitą įsirašęs „Stumbras“ turnyro lentelėje pasivijo ir laimėtų tarpusavio rungtynių dėka aplenkė „Jonavą“.

Nuo pirmųjų minučių svečiai įsikūrė kauniečių aikštės pusėje. Pavojingai iš aštraus kampo į vartus mušė Maksimas Maksimovas, netrukus Alma Wakili vos nepakartojo I rato dvikovos įvarčio panašiu bandymu pataikydamas į skersinį.

Sužaidus ketvirtį valandos kauniečiams pavyko uždirbti keletą kampinių. Vienas jų baigėsi pavojingu Levano Matčarašvilio smūgiu, kurį Ignas Plūkas šuoliu nukreipė už vartų.

Kėlinio viduryje žaidimas išsilygino. Alexandre’as Kore pamatė, kad „Trakų“ vartininkas paliko vartus, ir pabandė jį užklupti smūgiu kone iš aikštės vidurio, tačiau bandymas nebuvo tikslus, I.Plūkas kamuolį sugavo.

Rodrigo Josviakiui taip pat teko demonstruoti savo reakciją ir sugauti kamuolį, kai progą įvarčiui baudos aikštelės prieigose susikūrė M.Maksimovas.

Prieš pat pertrauką „Stumbro“ treneriams teko atlikti priverstinį keitimą, nes rungtynių tęsti nebegalėjo traumą patyręs Klaidas Janonis. Jį pakeitė Danielis Romanovskis. Tuo nemalonumai aikštės šeimininkams nesibaigė

Paskutinę minutę į jų vartus buvo skirtas kuriozinis ir labai abejotinas baudinys, kai kamuolį jau sugavęs Rodrigo Josviaki slysdamas pargriovė Vaidotą Šilėną. Smūgiu nuo 11 m žymos „Trakus“ ramiai į priekį išvedė D.Kazubovičius.

Antrą dvikovos pusę „Stumbras“ pradėjo aktyviai. Kampinio metu galva į vartus nepataikė Tomas Snapkauskas, gražiu akrobatiniu smūgiu per save mušė A.Kore.

Vos trijų minučių prireikė aikštėje pasirodžiusiam Mariui Papšiui išlyginti rezultatą. Po svečių klaidos aikštės viduryje D.Romanovskis atliko aštrų perdavimą į baudos aištelę, o Kauno komandos naujokui beliko nukreipti kamuolį į vartus – 1:1!

Po išlyginamojo įvarčio žaidimas vėl persikėlė į aikštės vidurį, ėmė daugėti kovos. Abiejų komandų futbolininkai nesaugojo vieni kitų, daugėjo pražangų, todėl aistras malšinti arbitrui teko rodant geltonas korteles.

„Trakai“ į aikštę metė Tadą Labuką, ėmė didesnėmis pajėgomis artėti prie varžovų vartų ir kurti progas, bet įvarčio nepasiekė ir susitikimas baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1.

Paskutinės rungtynės
2017-04-29
A Lyga
FC Stumbras

1 : 1

FK Trakai
FC Stumbras
FK Trakai
1
Įvarčiai
1
10
Smūgiai
5
5
Smūgiai į vartų plotą
4
4
Kampiniai
5
4
Nuošalės
1
1
Geltonos kortelės
2
0
Raudonos kortelės
0