„Stumbras“ pasirengimo cikle šventė antrąją pergalę


2019 m. vasario 23 d.

Šeštadienį Gargžduose antrąsias pasiruošimo rungtynes sužaidė Kauno „Stumbro“ futbolininkai, kurie susitiko su I lygoje 3-ąją vietą užėmusia „Bangos“ ekipa. Gynybinio stiliaus rungtynes rezultatu 1:0 laimėjo Kauno komanda.

Vienintelis dvikovos įvartis krito 77-ą rungtynių minutę. Jį „Stumbrui“ po gražios kontratakos pelnė saugas iš Portugalijos Antonio Belo.

Po dvikovos „Stumbro“ vyriausias treneris Joao Luisas Martinsas teigė, jog iškovoti pergalę yra visuomet smagu, bet šiuo sezonui pasiruošimo metu, tai ne pats svarbiausias dalykas.

„Rungtynės buvo pakankamai įdomios, o mes sukūrėme pakankamai įdomių epizodų, tačiau galiu teigti, jog žaidimas buvo apylygis . Po šios dvikovos turime surinkę nemažai reikiamos medžiagos, kurią reikės analizuoti, o vėliau priimti sprendimus dėl klube liekančių žaidėjų.

Mūsų laukia ilgas sezonas ir jau dabar žinome, jog jam nespėsime pasiruošti tai kaip norėtume, tiesiog neturime tam pakankamai laiko. Mūsų tikslas nėra paruošti žaidėjus pirmoms rungtynėms, mes norime atrodyti gerai paskutinėje sezono stadijoje. Kitą savaitę vėl sunkiai dirbsime treniruotėse ir sieksime maksimumo“,- fcstumbras.lt sakė pirmos „Stumbro“ komandos strategas.

Kitą savaitę Kauno „Stumbro“ darbotvarkėje numatytos kontrolinės rungtynės. Jos bus žaidžiamos antradienį, o varžovas paaiškės artimiausiu metu.