„Stumbras“ pristato anglišką svetainės versiją ir išskirtines naujoves


2017 m. liepos 11 d.

Kauno „Stumbro“ futbolo klubas džiaugiasi galėdamas pristatyti anglišką internetinės svetainės versiją bei kitas naujoves, kuriomis negali pasigirti nei vienas kitas šalies futbolo klubas.

Prieš 2017 m. sezono pradžią „Stumbras“ savo gerbėjus pradžiugino modernia internetine svetaine, kurioje itin patogu ir paprasta rasti visą norimą informaciją susijusią su stipriausiu Kauno futbolo klubu.

Tačiau, kaip ir žadėjome, tai dar ne viskas. Šiandien dienos šviesą išvydo ir angliška svetainės versija www.fcstumbras.lt/en, kuria galės naudotis Kauno mieste gyvenantys užsieniečiai, miesto svečiai ir futbolo gerbėjai iš viso pasaulio.

Taip pat Kauno „Stumbras“ tapo pirmuoju šalies futbolo klubu sėkmingai į savo svetainę integravusiu Lietuvos futbolo federacijos (LFF) „Comet“ sistemą.

Tai reiškia, jog futbolo gerbėjai skiltyje Varžybos > Rezultatai iš karto pasibaigus bet kurioms A lygos, LFF Pirmos lygos ar LFF taurės rungtynėms, kai tik susitikimo protokolas bus oficialiai patvirtintas rungtynių teisėjų, galės rasti tikslų „Stumbro“ rungtynių protokolą su visais abiejų komandų keitimais, sudėtimis, įvarčių autoriais bei kortelėmis.

Didžiausi šios sistemos pliusai tai operatyvumas bei tikslumas. Kadangi viskas susieta ir vyksta automatiškai, klaidos galimos tik tokiu atveju, jei jos bus ir oficialiame rungtynių protokole.

Visa tai apipavidalinta ir grafiškai, tad pats pateikimas futbolo fanams taip pat turėtų patikti.

Kitos naujovės irgi malonios – rungtynių eigos su svarbiausiais įvykiais grafinis atvaizdavimas bei tiksli kiekvieno futbolininko statistika tiek LFF Pirmoje lygoje, tiek A lygoje. Ją galima pamatyti atsidarius žaidėjų profilį.

Visa tai taip pat susieta su „Comet“ sistema ir atsinaujina automatiškai patvirtinus rungtynių protokolus.

Futbolo gerbėjus kviečiame internetinės svetainės turinį kurti drauge. Nuo šiol į savo viešus „Instagram“ profilius įkėlę nuotrauką ir parašę #FCStumbras ją pamatysite ir mūsų internetinės svetainės dešinėje pusėje prie „social feedo“.

„Moderni internetinė svetainė tai tarsi klubo vizitinė kortelė. Norime būti patrauklūs ir šiuolaikiški, taip pat siekiame, jog turinį kurtų ir patys futbolo gerbėjai. Neabejoju, jog naujovės jiems patiks. Angliška svetainės versija yra tiesiog būtina, ypatingai mūsų klubui, kuris glaudžiai bendradarbiauja su įvairiomis užsienio komandomis bei savo gretose turi futbolininkų iš įvairių šalių ir žemynų“, – kalbėjo „Stumbro“ komunikacijos vadovas Paulius Jakelis.

„Taip pat už visą darbą labai norėčiau padėkoti puslapio dizainą kūrusiam Eduardui Lavrinovičiui bei programavimo darbus atliekančiam Gediminui Čekanauskui. Be jų atsidavimo ir didelio noro sukurti kažką gero Lietuvos futbolui bei mūsų klubui tai tikrai nebūtų įmanoma“, – pridūrė jis.

Taip pat kviečiame mūsų klubą sekti socialiniuose tinkluose: Facebook, Instagram, Twitter ir Snapchat. Mus visur rasite @FCStumbras