„Stumbras“ UEFA Europos lygoje susitiks su Limasolio „Apollon“


2018 m. birželio 20 d.

Kauno „Stumbro“ futbolininkai sužinojo savo varžovą UEFA Europos lygoje. Pirmajame atrankos etape kauniečiai susitiks su Kipro vicečempionu Limasolio „Apollon“.

Pirmosios rungtynės liepos 12 d. bus žaidžiamos Alytaus miesto stadione, o atsakomasis susitikimas po savaitės vyks Kipre.

„Apollon“ yra vienas garsiausių Kipro klubų, praėjusiame sezone šalies čempionate užėmęs antrąją vietą ir žaidęs taurės turnyro finale. Tai tris kartus Kipro čempionas ir devynis kartus taurės laimėtojas.

Praėjusiame UEFA Europos lygos sezone ši ekipa įveikė visus atrankos etapus ir grupių turnyre varžėsi su „Lyon“, „Everton“ ir „Atalanta“ klubais. 2015/16 m. sezone atrankoje jie 4:0 ir 0:0 užtikrintai įveikė „Trakų“ barjerą.

„Aš manau, kad tai puikus šansas mums žaisti su pajėgia komanda. „Apollon“ nuolat rungtyniauja UEFA Europos lygos grupių turnyre. Mes turime būti pasiruošę pademonstruoti, ką ir kodėl darome. Žaidžiame gerą sezoną, žinome savo kryptį ir ja dirbame. Šioje serijoje bandysime pasiekti savo tikslus, nors lengva tikrai nebus“, – burtus fcstumbras.lt komentavo vyriausiasis treneris Mariano Barreto.