„Stumbro B“ jaunimo laukia išvyka į Uteną


2018 m. rugsėjo 12 d.

Jau šiandien 17 val. Utenoje jaunieji Kauno „Stumbro B“ futbolininkai LFF Pirmos lygos 19-ojo turo rungtynėse susitiks su „Utenio“ komanda.

Antroje pagal pajėgumą Lietuvos lygoje šį vakarą susitiks turnyro lentelės kaimynai. Su 22 taškais „Stumbras B“ rikiuojasi devintoje vietoje, o laipteliu aukščiau esantys ir 30 taškų turintys uteniškiai yra sužaidę maču daugiau.

Paskutinėse rungtynėse „Utenis“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Žalgiriu B“, o kiek anksčiau 3:1 palaužė autsaiderį „Kupiškį“. Į „Žalgirio B“ vartus įvartį mušė veteranas Mantas Savėnas, tuo tarpu „Kupiškio“ futbolininkus tiksliais smūgiais baudė Mindaugas Ubeika ir dukart pasižymėjęs Kirilas Levšinas.

Būtent K. Levšinas yra „Utenio“ puolimo lyderis, kurio sąskaitoje šiame sezone jau 12 įvarčių.

Joao Martinso auklėtiniai iš Kauno paskutiniame savo mače sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Trakais B“, o prieš tai 3:0 sutriuškino Klaipėdos „Koralą“.

Tiesa, pastaruoju metu „Stumbro B“ futbolininkams tenka didelis krūvis, nes pirmoje sezono dalyje žaidę tik antroje komandoje dabar nemažai jaunų futbolininkų atlieka svarbų vaidmenį ir A lygoje. Į Uteną „Stumbras B“ atvyks toli gražu ne stipriausios sudėties, tačiau jaunimo tikslas vienas – pergalė ir geras žaidimas.

Rungtynių Utenoje pradžia šiandien 17 val. Jų eigą sekite mūsų Facebook‘e ir Instagrame (@fcstumbraskaunas).

Paskutinės rungtynės
2018-09-12
I lyga
FK Utenis

1 : 1

FC Stumbras B
FK Utenis
FC Stumbras B
1
Įvarčiai
1