„Stumbro“ gretose – jaunų pusbrolių iš Panevėžio duetas


2017 m. liepos 17 d.

Kauno „Stumbro“ futbolo klubas nesnaudžia ir vasaros perėjimų lango metu savo gretas papildė dviem jaunais ir perspektyviais lietuviais. Nuo šiol komandos marškinėlius vilkės pusbroliai Mantas Adomėnas ir Rokas Rasimavičius.

18-metis M. Adomėnas į „Stumbrą“ keliasi iš „Trakų“ klubo, kuriam priklausė pastaruosius dvejus su puse metų. Šiame sezone „Trakų B“ sudėtyje LFF Pirmoje lygoje jis į aikštę žengė net 14 kartų ir dažniausiai žaisdavo be keitimų.

Prieš tai M. Adomėnas gimtajame Panevėžyje rungtyniavo „Elitinėje lygoje“ už 98 m. gimusių vaikinų komandą. Tai jaunas ir universalus žaidėjas, galintis rungtyniauti ir krašto saugu, ir vidurio saugu, ir gynėju.

Kitas komandos naujokas taip pat panevėžietis – M. Adomėno pusbrolis R. Rasimavičius. Talentingas 15 metų jaunuolis taip pat gali rungtyniauti keliose pozicijose ir jau debiutavo „Stumbro“ gretose draugiškose rungtynėse su DFK „Dainava“, kurias kauniečiai laimėjo 3:0. Čia jis sėkmingai žaidė dešiniajame gynybos krašte.

R. Rasimavičius nuolat kviečiamas į Lietuvos jaunimo rinktinę.

„Stumbras“ – viena jauniausių komandų ne tik A lygoje, bet ir LFF Pirmoje lygoje, kur sėkmingai varžosi artimiausia pamaina „Stumbras B“.

Šiuo metu „Stumbro“ peržiūroje dalyvauja ir daugiau žaidėjų, apie kuriuos pranešime artimiausiu metu.