„Stumbro” saugas patirties semsis viename garsiausių Brazilijos klubų


2017 m. lapkričio 27 d.

Kauno „Stumbro“ futbolo klubo saugui Renato atsirado išskirtinė galimybė – futbolininkas išvyksta į Braziliją, kur 20 dienų treniruosis kartu su garsiu šios šalies klubu „Sport Club Internacional“.

19-metis saugas iš Portugalijos praėjusiame sezone gynė „Stumbro B“ klubo garbę LFF Pirmoje lygoje, kur į aikštę iš viso žengė 12 kartų ir per šį laiką įmušė vieną įvartį. Jis buvo pelnytas į „Panevėžio“ vartus.

Į Lietuvą Renato atvyko liepos mėnesį, o prieš tai saugo ir puolėjo pozicijose galintis rungtyniauti Renato žaidė gimtinės „Avintes“, „Senhora da Hora“, „Salgueiros“ ir „Gondomar“ klubų jaunimo komandose.

2016 m. „Sport Club Internacional“ netikėtai iškrito iš stipriausios Brazilijos lygos, tačiau tai yra klubas turintis fantastišką infrastruktūrą ir sąlygas bei gilias tradicijas.

Du kartus šis klubas iškovojo „Libertadores“ taurę, o 2006 m. triumfavo ir FIFA klubų pasaulio taurės turnyre. Įdomu tai, kad finale buvo įveikta pati „Barcelona“. Brazilijos čempionatą ši ekipa yra laimėjusi tris kartus.

į Braziliją Renato išvyks jau šį penktadienį.

Kitas Kauno „Stumbro“ saugas Vilius Armalas šiuo metu dalyvauja stovykloje Portugalijos „Braga“ klube.