„Stumbrui“ – istorinė galimybe šiandien užsitikrinti A lygos bronzą


2018 m. lapkričio 7 d.

Fantastišką sezoną žaidžiantis Kauno „Stumbras“ šiandien turi fantastišką galimybę užsitikrinti A lygos bronzos medalius. Tam A lygos 32-ojo turo mače šį vakarą reikalinga pergalė namuose prieš „Trakus“. Rungtynių pradžia NFA stadione 18 val. Įėjimas nemokamas.

Jei „Stumbras“ šiose rungtynėse iškovos pergalę, Mariano Barreto kariauna galės džiaugtis istoriniu klubui bronzos apdovanojimu.

Abi komandos per ketverias tarpusavio rungtynes yra iškovojusios po penkis taškus, tačiau įvarčių santykis yra Kauno ekipos nenaudai. „Stumbrui“ pralaimėjus, abu klubai turės po 48 taškus ir tada jau padėties šeimininkai bus „Trakai“. Kauniečiams lygiosios su „riteriais“ taip pat nebūtų blogas rezultatas. 33-iojo turo akistatoje su „Kauno Žalgiriu“ „Stumbrui“ užtektų ir lygiųjų. M. Barreto treniruojama komanda neturi diskvalifikacijų ir galės rungtyniauti pilnomis pajėgomis.

„Trakai“ gali lengviau atsikvėpti: komandai pavyko įvykdyti vieną iš užsibrėžtų tikslų – patekti į Europos turnyrus. „Riterių“ neturėtų slėgti įtampa, tačiau ketvirta vieta turnyro lentelėje yra ne tas rezultatas, kuris komandą tenkintų. „Trakai“ šiemet, priešingai negu ankstesniais sezonais, mačuose su „Stumbru“ klimpsta ir nesugeba iškovoti pergalės. Dabar laimėjimas yra būtinas, o vyr. treneris Albertas Rybakas Kaune galės verstis visais sveikais žaidėjais.

Paskutinės rungtynės
2018-11-07
A lyga
FC Stumbras

0 : 3

FK Trakai
FC Stumbras
FK Trakai
0
Įvarčiai
3