T. Snapkauskas: „Motyvacija derbyje visada didesnė“


2017 m. birželio 19 d.

Jau antradienį 20 val. Kauno Dariaus ir Girėno stadione A lygos 16-ojo turo rungtynėse vieninteliame miesto derbyje šalies futbolo čempionate susitiks „Stumbras“ ir „Kauno Žalgiris“.

Mariano Barreto treniruojamas „Stumbras“ jau senokai pamiršo pralaimėjimų kartėlį ir yra nusiteikęs pratęsti jau penkių nepralaimėtų rungtynių A lygoje seriją. Jeigu į šią seriją įskaičiuotume ir pergalę LFF taurės turnyre prieš „Šilutę“, ji būtų dar gražesnė – šeši mačai.

Pagreitį vis labiau įgaunantį „Stumbrą“ šiuo metu vos penki taškai skiria nuo ketvirtoje vietoje esančio, tačiau pastaruoju metu buksuojančio Klaipėdos „Atlanto“. Vos taškas „Stumbrą“ skiria nuo „Jonavos“ ir du nuo „Utenio“.

Pastarąjį kartą Kauno derbį „Stumbras“ laimėjo labiau nei įtikinamai – 3:0. Tiesa, pirmajame A lygos rate nugalėtojas neišaiškėjo, nepaisant „Stumbro“ žaidybinio pranašumo – 0:0.

Patikimą žaidimą demonstruojantis Tomas Snapkauskas prieš Kauno derbį nusiteikęs puikiai ir kalba tik apie pergalę.

„Manau, kad esame įgavę neblogą sportinę formą ir turime ją išlaikyti. Motyvacija derbyje visada didesnė ir tikrai norisi būti aukščiau turnyro lentelėje, būti stipriausiems savo mieste.

Varžovų komandoje nenorėčiau nieko išskirti, tačiau kai žaidėme antrajame rate iki raudonos kortelės jie demonstravo visai neblogą futbolą. Nors jie ir autsaideriai, tačiau dvi paskutinės rungtynės parodė, kad jie gali žaisti su visais. Turime nusiteikti šimtu procentų ir siekti tik pergalės“, – tikino „Stumbro“ gynėjas.

Šiuo metu ne tik „Stumbras“ demonstruoja gerą futbolą ir rezultatus, bet ir „Kauno Žalgiris“. Visai neseniai būsimieji „Stumbro“ varžovai namuose pateikė didžiausią čempionato sezono sensaciją, rezultatu 2:0 įveikdami patį Vilniaus „Žalgirį“.

Neblogai „Kauno Žalgiriui“ susiklostė ir 15-asis turas, kai iš Utenos pavyko parsivežti tašką – 0:0.

Kaip susiklostys jau trečioji dviejų Kauno komandų akistata sužinosime jau šį antradienį 20 val. Dariaus ir Girėno stadione. Iki susitikimo!

 

Paskutinės rungtynės
2017-06-20
A Lyga
FC Stumbras

0 : 1

FK Kauno Žalgiris
FC Stumbras
FK Kauno Žalgiris
0
Įvarčiai
1
7
Smūgiai
5
2
Smūgiai į vartų plotą
3
2
Kampiniai
5
0
Nuošalės
2
1
Geltonos kortelės
1
0
Raudonos kortelės
0