Taurės laimėtojai Kėdainiuose laimėjo be didesnio vargo


2018 m. gegužės 27 d.

Lietuvos futbolo taurės laimėtojai Kauno „Stumbro“ futbolininkai trofėjaus gynybą pradėjo pergalingai – antrojo etapo rungtynėse svečiuose kauniečiai 6:0 (3:0) sutriuškino vietos „Kėdainių“ komandą.

Šiose rungtynėse „Stumbrui“ teko ne pats rimčiausias varžovas – „Kėdainiai“ varžosi tik ketvirtame pagal pajėgumą šalies futbolo divizione.

Kaip ir priklauso futbolo mėgėjams, varžovai į stadioną pradėjo rinktis likus maždaug valandai iki rungtynių, o mačo metu niekas nepadavinėjo kamuolių.

Mariano Barreto į aikštę išleido neįprastą sudėtį – savo šanso pagrindinės komandos startinėje sudėtyje šį kartą sulaukė vartininkas Giedrius Kvedaras, gynėjas Vilius Armalas, saugas Ibrahima Sory ir puolėjas Alsenijus Bah. Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodė ir jaunieji Mantas Adomėnas, Simas Gedžiūnas, taip pat Miguelis Sousa.

Pačios rungtynės sunkioje Kėdainių dirbtinės dangos aikštėje vyko praktiškai į vienus vartus. Nors varžovai stengėsi ir kovojo iš paskutiniųjų, tačiau lygių skirtumas buvo akivaizdus.

Jau 12-ąją minutę galva įmušė Jardelis Nazare, o po dar dešimties minučių neklydo vienas prieš vartininką išbėgęs Alsenijus Bah. Kėlinio pabaigoje puikų įvartį pridėjo ir Kgaogelo Sekgota – 3:0.

Po pertraukos M. Barreto iš karto atliko keletą keitimų, tačiau žaidimas nepasikeitė. Du įvarčius po pertraukos pridėjo Levanas Matčarašvilis, o kartą džiaugėsi ir Marcosas Junioras. Po rungtynių futbolininkai vieni kitiems paspaudė rankas ir palinkėjo sėkmės.

Kauniečiai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 6:0, o su kuo žais kitame etape paaiškės po burtų traukimo ceremonijos.

Po šių rungtynių futbolininkai išleisti trumpų atostogų, po kurių vėl kibs į darbus ir ruošis debiutui UEFA Europos lygoje.

Paskutinės rungtynės
2018-05-26
FK Kėdainiai

0 : 6

FC Stumbras
FK Kėdainiai
FC Stumbras
0
Įvarčiai
6