V. Armalas patirties semiasi Lisabonos „Sporting“ klube


2017 m. rugpjūčio 31 d.

17-metis Kauno „Stumbro“ futbolininkas Vilius Armalas išvyko į Portugalijos grandą Lisabonos „Sporting“. Viename garsiausių Portugalijos klubų perspektyvus lietuvis praleis savaitę.

Kauno „Stumbro“ futbolo klubas ypatingai akcentuoja darbą su jaunaisiais mūsų šalies talentais bei nuolat suteikia galimybę jiems pasisemti patirties pajėgiuose užsienio klubuose.

Gabūs „Stumbro“ futbolininkai per pastaruosius metus buvo išvykę ir patirties sėmėsi bei savo meistriškumą demonstravo tokiuose klubuose kaip „Monaco“, „Benfica“, „Sporting“, „Lille“, „Bordeaux“, „Maritimo“ ir „Vitoria de Setubal“.

„Visada sakiau, jog darbas su jaunimu – mūsų prioritetas. Jeigu atkreipsite dėmesį, tai didžioji į pajėgius užsienio klubus išvykstančių futbolininkų dalis yra lietuviai. Organizuojame jiems ne tik peržiūras, bet ir stažuotes. Tarptautinė patirtis yra labai svarbi, o pabuvus tokiuose klubuose ir motyvacija stipriai išauga“, – fcstumbras.lt kalbėjo vyriausiasis komandos treneris Mariano Barreto.

Puikiausias „Stumbro“ darbo įrodymas – Naurio Petkevičiaus persikėlimas į Prancūzijos „Lille“ klubą. Talentingas lietuvis sužavėjo Prancūzijos klubą, kuris nieko nelaukęs nusprendė jį įsigyti. Dabar Nauris treniruojasi ir žaidžia už „Lille B“ ekipą.

V. Armalas Lisabonos „Sporting“ klube praleis apie savaitę. 17-metis lietuvis visai neseniai sugrįžo iš „Bordeaux“ klubo peržiūros, o prieš keletą dienų pelnė dar vieną įvartį LFF Pirmos lygos pirmenybėse.

Saugo ir gynėjo pozicijose galintis rungtyniauti V. Armalas jau atvyko į Lisaboną ir spėjo sužaisti kontrolines rungtynes už „Sporting U-19“ komandą.