V. Armalo debiutinis įvartis nuo pralaimėjimo neišgelbėjo


2017 m. birželio 12 d.

Pirmadienį Pakruojyje 16-metis Kauno „Stumbro“ saugas Vilius Armalas įmušė debiutinį įvartį profesionaliame vyrų futbole, tačiau LFF Pirmos lygos 11-ojo turo lyderių mūšyje „Stumbras B“ rezultatu 1:3 nusileido „Pakruojo“ ekipai.

Centrinė pirmenybių dvikova kėlė nemažą ažiotažą, ir tai neturėtų stebinti – prieš mačą abi ekipos turnyro lentelėje turėjo po 20 taškų bei kartu su dar dviem klubais dalinosi pirmąją lentelės poziciją.

Kaip jau įprasta pastaruoju metu, Joao Martinso auklėtiniai rungtynes pradėjo kiek pasikeitusios sudėties. Į aikštę sugrįžo Vilius Armanavičius, nuo pirmųjų minučių rungtyniavo ir patyręs Giedrius Klevinskas.

Pirmasis kėlinys kauniečiams nebuvo sėkmingas. „Pakruojo“ futbolininkai buvo agresyvesni, primetė savąjį žaidimą ir „Stumbrui B“ tai sukėlė nemažai problemų. Varžovai pasižymėti galėjo jau mačo pradžioje, kai išėjęs iš vartų kamuolio nepasiekė Ignas Driomovas. Laimei, šioje situacijoje nuo vartų linijos kamuolį išmušė Lukas Artimavičius.

Arti tikslo buvo ir Aivaras Bagočius, klastingai smūgiavęs iš toli, iš pakankamai aštraus kampo. I. Driomovas šioje situacijoje pademonstravo gerą reakciją ir komandą išgelbėjo.

Svečiai į tai atsakė keliais aštriais perdavimais į baudos aikštelę, tačiau „Pakruojis“ dar kartą į priekį išsiveržti galėjo kai vienas iš žaidėjų pabėgo vienas prieš vartininką, tačiau ir šį kartą savo talentą parodė Ignas Driomovas.

Kėlinio pabaigoje Donatas Konikas sulaukė puikaus perdavimo, atsidūrė vienas prieš vartininką ir gerai įvertinęs situaciją permetė kamuolį per varžovų vartininką. Deja, jis praskriejo visai šalia vartų, o jau kitos atakos metu Arūnas Šteinas pasinaudojo mūsų klaida ir įmušė iš baudos aikštelės prieigų – 0:1.

Antrasis kėlinys prasidėjo ne ką geriau – jau pirmoji ataka baigėsi puikiu pakruojiečių išpuoliu, pasibaigusiu Aivaro Renuso įvarčiu galva – 0:2.

Po šio epizodo „Stumbras B“ perėmė iniciatyvą ir sukėlė ne vieną aštrų momentą, tačiau dar kartą neleistinai suklydo 60-ąją minutę, o patyręs A. Bagočius neatleido – 0:3…

Paskutinį mačo pusvalandį „Stumbras B“ visiškai valdė situaciją ir netgi sugrąžino intrigą, kai iš arti įmušė V. Armalas – 1:3.

Netrukus svečiai turėjo dar keletą puikių šansų, vis tik kamuolys vartuose taip ir neatsidūrė, o teisėjas užfiksavo „Pakruojo“ pergalę rezultatu 3:1.

Paskutinės rungtynės
2017-06-12
LFF I lyga
Pakruojis

3 : 1

FC Stumbras B
Pakruojis
FC Stumbras B
3
Įvarčiai
1
5
Smūgiai
10
4
Smūgiai į vartų plotą
1
5
Kampiniai
5
0
Nuošalės
4
2
Geltonos kortelės
1
0
Raudonos kortelės
0