V. Armanavičius: „Pats trenerio paklausiau ar galiu smūgiuoti pirmas“


2017 m. rugsėjo 12 d.

Kauno „Stumbro“ futbolininkai pirmą kartą klubo istorijoje prasibrovė į LFF taurės finalą, o šaltus nervus pusfinalio rungtynėse pademonstravo Vilius Armanavičius, realizavęs pirmąjį 11 metrų baudinį.

Kovingumu ir užsispyrimu pasižymintis futbolininkas fcstumbras.lt atskleidė, jog pirmasis mušti nuo 11 metrų žymos norėjo pats.

„Smagu, kad patekome į finalą, juk mūsų klubui tai didelis įvykis, dar niekada nebuvo pavykę to padaryti. Mums tai šansas įsirašyti į Lietuvos futbolo metraščius. Po pergalės rūbinėje tvyrojo šventiška nuotaika. Pats trenerio paklausiau ar galiu smūgiuoti pirmas nuo 11 metrų žymos. Eidamas nedvejojau, žinojau, kaip reikia mušti“, – pasitikėjimu savimi spinduliavo V. Armanavičius.

Nors „Stumbras“ laimėjo, tačiau pusfinalis nebuvo lengvas. Pergalę kauniečiams užtikrino tik sėkmingas pasirodymas 11 metrų baudinių serijoje, kurioje varžovai kartą pataikė į virpstą, o kartą kamuolį atrėmė Nemanja Bjelanas.

„Rungtynės buvo labai sudėtingos. Taip, mes kontroliavome žaidimą, tačiau „Vytis“ žaidė labai gerai ir drausmingai. To iš jų ir buvo galima tikėtis“, – mintimis dalinosi V. Armanavičius.

„Apie varžovą finale net nėra ką kalbėti, visi žinome, kad tai jau eilę metų Lietuvoje dominuojantis klubas, visi žaidėjai labai pajėgūs ir baudžia net už menkiausias klaidas. Bus sunku, bet stengsimės“, – pokalbį užbaigė saugas.

Tačiau kol kas laiko galvoti apie LFF taurės finalą „Stumbras“ neturi, nes jau trečiadienį 17 val. Jonavos miesto stadione laukia itin svarbus A lygos mūšis su turnyro lentelės kaimynais „Jonava“.

Paskutinės rungtynės
2017-09-09
FK Vilniaus Vytis

3 : 5

FC Stumbras
FK Vilniaus Vytis
FC Stumbras
3
Įvarčiai
5