V. Žemaitis: „Mūsų tikslas – toliau skinti pergales“


2017 m. gegužės 8 d.

Kauno „Stumbro B“ komandos kapitonas Vytautas Žemaitis neslepia, jog LFF Pirmoje lygoje jaunieji „Stumbro“ futbolininkai sau kelia aukštus tikslus ir nesiruošia niekam užleisti dabartinių pozicijų.

Savaitgalį „Stumbras B“ pasiekė jau ketvirtą pergalę iš penkių galimų ir šiuo metu turnyro lentelėje yra geriausioje situacijoje iš visų komandų. Nors „Pakruojis“ turi vienu tašku daugiau, tačiau kauniečiai 13 taškų iškovojo sužaidę rungtynėmis mažiau bei šiuo metu rikiuojasi antroje vietoje.

Nors daugeliui futbolo gerbėjų toks jaunųjų „Stumbro“ žaidėjų startas yra netikėtas, komandos kapitonas Vytautas Žemaitis tikina, jog tai nėra atsitiktinumas. Šį savaitgalį Vytautas puikiai cementavo komandos gynybą, o išvykoje laikinosios sostinės atstovai rezultatu 3:1 palaužė pajėgią Alytaus DFK „Dainavą“.

„Tai buvo tikrai geros rungtynės, kurios turėjo patikti fanams. Tiek vieni, tiek kiti turėjo gerų progų, tačiau mes savo šansus išnaudojome ir laimėjome. DFK „Dainava“ yra turbūt stipriausias varžovas su kuriuo mums teko susidurti šiame LFF Pirmos lygos sezone, jie mums davė rimčiausią kovą. Manau, tai vieni pirmenybių favoritų“, – fcstumbras.lt kalbėjo V. Žemaitis.

„Kokie mūsų tikslai? Ir toliau skinti pergales bei bandyti kovoti dėl nugalėtojų titulo. Visada reikia kelti aukščiausius tikslus“, – nedvejodamas teigė jis.

Rungtynes su alytiškiais pozityviai įvertino ir „Stumbro B“ treneris Joao Martinsas. Pasak jo, komanda tobulėja tiesiog akyse.

„Esu patenkintas tuo, kaip komanda žaidė. Galbūt ne viskas pavyksta, tačiau turime nepamiršti, jog esame viena jauniausių lygos komandų ir visiškai išvengti klaidų neįmanoma. Puikiai pradėjome, įmušėme du greitus įvarčius ir kontroliavome žaidimą, tačiau vėliau šią kontrolę praradome. Vis tik reikia atiduoti duoklę varžovams, galbūt juos net per daug gerbėme aikštėje. Tai labai stipri komanda, žaidžianti gerą futbolą. Vietomis mums sekėsi, bet futbole sėkmės reikia“, – dvikovą analizavo portugalas.

„Nepaisant to, jog buvo tikrai nelengva, džiaugiuosi ir didžiuojuosi savo vaikinais. Man labai patiko tai, kaip jie aikštėje reagavo į tam tikras situacijas ir kaip žaidė tada, kai buvo labai sunku“, – užbaigė jis.