Vienas „Stumbro“ lyderių rungtyniaus Portugalijoje


2019 m. vasario 1 d.

Rezultatyviausias praėjusio sezono „Stumbro“ komandos žaidėjas Marcosas Junioras karjerą tęs Portugalijos antroje lygoje – „UD Oliveirense“ klube.

Prieš du metus prie Kauno komandos prisijungęs Marcosas Junioras pirmąį sezoną buvo tvirtas starto sudėties žaidėjas užimdamas krašto gynėjo poziciją. Tačiau geriausiame iki šiol „Stumbro“ klubui 2018 m. sezone jis sužibėjo naujame amplua – trenerio Mariano Barreto į krašto saugo poziciją pastumtas brazilas su 17 įvarčių buvo rezultatyviausias ne tik savo komandos žaidėjas, bet ir vienas rezultatyviausių tarp visų lygos snaiperių.

Puiki Marcoso statistika neliko nepastebėta, o „Stumbrui“ ir „UD Oliveirense“ pavykus pasiekti susitarimą, Portugalijos antrosios lygos klubas tapo naująja brazilo karjeros stotele.

Marcosas yra jau ketvirtasis „Stumbro“ žaidėjas, šį tarpsezonį persikeliantis rungtyniauti į Portugaliją: kaip skelbėme anksčiau, Vilius Armalas prisijungė prie Lisabonos „Benfica“, o Kgaogelo Sekgota ir Ibrahima Soumah – prieš Setubalio „Vitoria“.