„Žalgiris“ susigrąžino D. Romanovskį


2017 m. liepos 14 d.

Prieš atsakomąsias UEFA Čempionų lygos antrojo atrankos etapo rungtynes su Razgrado „Ludogorets“ ekipa į „Žalgirio“ gretas sugrįžo Danielis Romanovskis, kuris pirmąją sezono pusę praleido Kauno „Stumbro“ gretose.

D. Romanovskis jau šį šeštadienį dalyvaus „Žalgirio“ treniruotėje, o pirmadienį kartu su komanda išvyks į Bulgariją ir ruošis mūšiui su šios šalies čempionais.

„Kadangi pirmose Čempionų lygos antrojo atrankos etapo rungtynėse dėl traumų ir diskvalifikacijų praradome saugą Liviu Antalį bei puolėją Darvydą Šerną, taip pat jau žinome, kad iki sezono pabaigos turėsime versti be traumuoto Sauliaus Mikoliūno, nusprendėme pasinaudoti galimybe susigrąžinti iš Kauno „Stumbro“ nuomos pagrindais šioje komandoje žaidusį D.Romanovskį“, – teigė „Žalgirio“ sporto direktorius Mindaugas Nikoličius.

Šiais metais D. Romanovskis nuomos pagrindais rungtyniavo Kauno „Stumbro“ komandoje. A lygos pirmenybėse jis sužaidė 16 rungtynių, pelnė 3 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Dar dvi rungtynes futbolininkas sužaidė Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyre, o Kauno ekipa pateko į šių varžybų ketvirtfinalį.

„Žalgirio“ sporto direktoriaus M. Nikoličiaus teigimu, D. Romanovskio sugrįžimą nulėmė ne tik „Žalgirio“ gretas išretinusios traumos, bet ir kiti faktoriai.

„Visų pirma, jis yra mūsų klubo auklėtinis. Mes puikiai žinome jo galimybes, be to, šį pusmetį akylai sekėme jo žaidimą „Stumbro“ komandoje ir esame patenkinti jo tobulėjimu. Manau, kad Danieliui atėjo laikas sužibėti ir vilkint „Žalgirio“ aprangą. Jis yra lietuvis, vilnietis, tikras žalgirietis, tad esame suinteresuoti, kad jam pavyktų įsitvirtinti pagrindinėje komandoje. Tikiu, kad ilgalaikėje perspektyvoje jis taps svarbiu „Žalgirio“ komandos žaidėju. Būtent dabar yra gera proga įrodyti treneriams, kad jis gali konkuruoti dėl vietos pagrindinėje sudėtyje. Mums labai svarbu, kad komandoje būtų kuo daugiau lietuvių, o ypač – „Žalgirio“ jaunimo komandų auklėtinių. Todėl su Danieliu siejame dideles viltis ir nuoširdžiai linkime jam sėkmės“, – užtikrino M. Nikoličius.

Kauno „Stumbro“ futbolo klubas dėkoja D. Romanovskiui už laikotarpį praleistą Kaune ir linki sėkmės įsitvirtinant Lietuvos čempionų sudėtyje.